Aktuálne počasie

dnes, nedeľa 23. 4. 2017
2 °C -1 °C
pondelok 24. 4. 7/-1 °C
utorok 25. 4. 14/8 °C

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 6
DNES: 424
TÝŽDEŇ: 3174
CELKOM: 73316

Sviatok

Meniny má Vojtech, Amand, Dimitrij, Evarist, Amanda, Demetria

Dátum a čas

Dnes je nedeľa, 23.4.2017, 21:38:04

Navigácia

Výber jazyka

  • sk
  • en
  • de

Obsah


Zasadnutia zastupiteľstva

NázovVyvesenéDátum zvesenia
Zasadnutie OZ - 8.12.201607.02.2017
Zasadnutie OZ - 16.1.201717.01.2017
Zasadnutie zo dňa 14.11.201606.12.2016
Zasadnutie zo dňa 15.8.201624.10.2016
Zasadnutie zo dňa 18.7.201619.08.2016
Zasadnutie zo dňa 29.6.201604.08.2016
Zasadnutie zo dňa 15.6.201604.07.2016
Zasadnutie zo dňa 9.5.201616.05.2016
Zasadnutie zo dňa 21.3.201603.05.2016
Zasadnutie zo dňa 28.1.201628.01.2016
Zasadnutie zo dňa 29.12.201529.12.2015
Zasadnutie zo dňa 27.12.201527.12.2015
Zasadnutie zo dňa 15.12.201515.12.2015
Zasadnutie zo dňa 13.11.201513.11.2015
Zasadnutie zo dňa 14.9.201514.09.2015
Zasadnutie zo dňa 29.6.201529.06.2015
Zasadnutie zo dňa 15.6.201515.06.2015
Zasadnutie zo dňa 17.4.201517.04.2015
Zasadnutie zo dňa 25.2.201525.02.2015
Zasadnutie zo dňa 16.1.201516.01.2015
Zasadnutie zo dňa 15.12.201415.12.2014
Zasadnutie zo dňa 12.11.201412.11.2014
Zasadnutie zo dňa 22.10.201422.10.2014
Zasadnutie zo dňa 24.9.201424.09.2014
Zasadnutie zo dňa 17.9.201417.09.2014
Zasadnutie zo dňa 28.8.201428.08.2014
Zasadnutie zo dňa 30.7.201430.07.2014
Zasadnutie zo dňa 25.6.201425.06.2014
Zasadnutie zo dňa 16.4.201416.04.2014
Zasadnutie zo dňa 11.12.201311.12.2013
Zasadnutie zo dňa 27.11.201327.11.2013
Zasadnutie zo dňa 25.9.201325.09.2013
Zasadnutie zo dňa 11.9.201311.09.2013
Zasadnutie zo dňa 12.8.201312.08.2013
Zasadnutie zo dňa 7.8.201307.08.2013
Zasadnutie zo dňa 31.7.201331.07.2013
Zasadnutie zo dňa 11.4.201311.04.2013
Zasadnutie zo dňa 14.12.201214.12.2012
Zasadnutie zo dňa 5.9.201205.09.2012
Zasadnutie zo dňa 17.8.201217.08.2012
Zasadnutie zo dňa 31.5.201231.05.2012
Zasadnutie zo dňa 15.3.201215.03.2012
Zasadnutie zo dňa 15.12.201115.12.2011
Zasadnutie zo dňa 24.11.201124.11.2011
Zasadnutie zo dňa 29.9.201129.09.2011
Zasadnutie zo dňa 23.9.201123.09.2011
Zasadnutie zo dňa 31.8.201131.08.2011
Zasadnutie zo dňa 24.6.201124.06.2011
Zasadnutie zo dňa 1.6.201101.06.2011
Zasadnutie zo dňa 12.5.201112.05.2011
Zasadnutie zo dňa 17.3.201117.03.2011
Zasadnutie zo dňa 13.12.201013.12.2010
Zasadnutie zo dňa 7.12.201007.12.2010
Zasadnutie zo dňa 18.11.201018.11.2010
Zasadnutie zo dňa 16.11.201016.11.2010
Zasadnutie zo dňa 20.9.201020.09.2010
Zasadnutie zo dňa 13.9.201013.09.2010
Zasadnutie zo dňa 13.8.201013.08.2010
Zasadnutie zo dňa 3.6.201003.06.2010
Zasadnutie zo dňa 18.5.201018.05.2010
Zasadnutie zo dňa 7.4.201007.04.2010
Zasadnutie zo dňa 26.3.201026.03.2010
Zasadnutie zo dňa 17.3.201017.03.2010
Zasadnutie zo dňa 10.2.201010.02.2010
Zasadnutie zo dňa 15.1.201015.01.2010
Zasadnutie zo dňa 28.12.200928.12.2009
Zasadnutie zo dňa 10.12.200910.12.2009
Zasadnutie zo dňa 28.9.200928.09.2009
Zasadnutie zo dňa 9.9.200909.09.2009
Zasadnutie zo dňa 7.8.200907.08.2009
Zasadnutie zo dňa 29.7.200929.07.2009
Zasadnutie zo dňa 25.5.200925.05.2009