Valaská Dubová

Posledné 26.kolo jarnej časti súťaže 8.ligy

Futbal 2021 2022

Posledné 26. kolo jarnej časti súťaže 8.ligy, bolo v znamení Jána Moravčíka.
Posledné 26.kolo jarnej časti súťaže 8.ligy sa odohralo na našom ihrisku 19. júna 2022 s s OŠK Jamník, kedy domáci zlepšili reputáciu z minulého kola výsledkom 2:1. Oba naše góly vsietil Ján Moravčík.

Futbal 2022Rozhodoval Milan Lisý, 1. asistent rozhodcu Adam Šuňavec, 2. asistent rozhodcu Jaroslav Bendík.
Hlavný usporiadateľ       Jaroslav Lakoštík
Videotechnik    Jozef Kendera

Domáci nastúpili v zostave:  1 Oliver Slušňák (brankár), 3 Richard Čižmár (C), 2 Marek Mišík, 7 Marián Jantek, 5 Matej Holubčík, 13 Timotej Tulinský, 9 Samuel Laco, 14 Jozef Laštík, 16 Ján Moravčík,
4 Vladimír Glonek, 12 Michal JurinaFutbal posledný duel

Náhradníci: 11 Juraj Dubovský, 15 Juraj Kadubec,
8 Andrej Dubovský, 17 Tomáš Orolím, 10 Matúš Kučera,
6 Filip Kondra.

Hodnotí Juraj K.: "Zápas začali domáci aktívnejšie a v prvom polčase si vytvorili viacero šancí, naopak hostí nepustili ani k jednému zakončeniu. Z viacero šancí sme využili tri, pričom prvý gól nebol uznaný pre offside. Druhý polčas domáci poľavili a pustili súpera k prvému zakončeniu v zápase, ktoré skončilo gólom. Následne domáci zvýšili aktivitu, ale okrem nepremenenej penalty a 4-roch nastreleniach konštrukcie, to gól neprinieslo. Naopak z jasnej prevahy domácich to prešlo na vyrovnaný súboj, až miernu prevahu hostí, ktorí záverečný tlak našťastie nepretavili do vyrovnania.
Ďakujeme Vám za podporu a dúfame, že sa uvidíme aj ďalšiu sezónu."

Sezóna mala 27. kôl. Družstvo Valaskej Dubovej odohralo v 2020/2021, 24 zápasov.
Zaznamenali sme 9 výhier, 3 remízy a prehrali sme 12 krát. Skóre: 40:70.

Skončili sme na peknom 4. mieste.

Prvý zápas bol odohraný 1. augusta 2021 na domácom ihrisku s TJ Gôtovany(1-1), posledný zápas jarnej sezóny bol odohraný 19. júna 2022 s OŠK Jamník (2-1).

Skupinu tvorilo 9 klubov (v poradí  ako kluby skončili súťaž):
OFK Podtureň, TJ Gôtovany, ŠK Kriváň Lipt. Ondrašová, TJ Valaská Dubová, TJ Tatran Liptovské Revúce,
OŠK Svätý Kríž, TJ Tatran Hybe B, TJ Liptovský Ondrej, OŠK Jamník.

Začiatok novej sezóny pre dospelých je plánovaný na víkend 6. a 7.8.2022

Z dôvodu reorganizácie súťaži dospelých sa súťaže posúvajú a súčasná 6. liga bude 7., zo 7. ligy bude 8. atď.. Podobne je to aj pri U 15, kde sa 4.liga mení na 3.ligu.